BIPO 2014
24.09.2014 [Ja]

Akce BIPO 2014

Letošní Akce BIPO proběhla v Bílém Potoce od 15. do 19. září 2014.

Denní režim má na Akci BIPO již svůj zaběhnutý řád. Dopoledne tři vyučovací hodiny, při nichž byl dán tentokrát větší prostor aktivitám třídních profesorek a profesorů a školní psycholožky.

Odpolední program je tvořený bloky, které dávají v rámci smíšených skupin prostor pro vzájemné poznávání a spolupráci mezi studenty různých ročníků. Nabídka byla i letos pestrá.

Od spíše intelektuálního zápolení v piškvorkách přes outdoorové aktivity (Výstup na Smrk, Slaňování, Hry v přírodě), uměleckou tvořivost (Kresba v plenéru, Tvorba z přírodnin), poznávání místopisu a historie kraje (Bazilika v Hejnicích, Lázně Libverda) až po čistě sportovní soutěž ve vybíjené. Večerní čas byl vyhrazen pro tradiční divadelní představení jednotlivých tříd a nakonec též profesorského sboru.

Kromě toho stihli chlapci odehrát v průběhu 4 dní turnaj v kopané, který vyhrála kvarta. Ve čtvrtek odpoledne byl pro všechny zúčastněné připraven branný závod (jako součást výuky OČMU) a v pátek změřili své síly studentky a studenti se svými vyučujícími ve fotbale a volejbale. Podrobnější zprávu a výsledky klání lze nalézt v sekci Akce a kurzy. Zde bychom chtěli poblahopřát všem vítězům, obzvláště pak vítězi asi nejprestižnějšího klání. Nejlépe hodnocené divadelní představení tentokrát předvedla KVARTA.

Nezbývá, než se těšit na Akci BIPO 2015.

Fotogalerii spustíte kliknutím na následující miniaturu.

galerie

Zpět

NOVINKY
01.07.2015
PRÁZDNINY
30.06.2015
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
26.06.2015
Bakchanálie