Výsledky Memoriálu Zuzany Krejčové
11.05.2007 [Škola]

Výsledky 7. ročníku Memoriálu Zuzany Krejčové

2. května 2007

Memorial 001.jpg

 

Závody 4x400 m - víceletá gymnázia

Prima:

1. Gymnázium dr. Randy Jablonec (Řehořová, Bílková, Šarkovský, Král)

2. Gymnízium Turnov (Bímová, Veselá, Horák, Pekař)

3. Gymnasium Seifhennersdorf (Weber, Graf, Conrad, Senf)

4. Podještědské gymnázium Liberec (Horáčková, Komárková, Hochman, Zeman)

 

Sekunda:

1. Gymnázium Turnov (Kokešová, Šulcová, Krčál, Kunc)

2. Gymnasium Seifhennersdorf (Köhler, Mittag, Gedlich, Barbie)

3. Podještědské gymnázium Liberec (Fialová, Šumová, Dalsk, Taller)

4. Gymnázium dr. Randy Jablonec (Koubová, Marešová, Kozlovský, Müller)

5. Gymnázium FXŠ Liberec (Jechová, Pogonyševa, Barák, Ferbr)

 

Tercie:

1. Gymnázium Turnov (Davidová, Tomášová, Zakouřil, Krátký)

2. Gymnázium Jeronýmova Liberec (Svobodová, Veselská, Jiřišta, Kuželka)

3. Podještědské gymnázium Liberec (Rygálová, Vohlídková, Marek, Hanzal)

4. Gymnázium dr, Randy Jablonec (Šarkovská, Kopáčiková, Koudelka, Patrman)

5. Gymnasium Seifhennersdorf (Rössler, Röthig, Berndt, Mordowicz)

 

Kvarta:

1. Podještědské gymnázium Liberec (Hrdličková, Jiravská, Slabý, Malach)

2. Gymnázium FXŠ Liberec (Frydrychová, Stachová, Janata, Kučera)

3. Gymnasium Seifhennersdorf (Schneider, Hempel, Vogel, Rössler)

4. Gymnázium Turnov (Příhonská, Mlejnková, Pivokonský, Haken)

 

4x400 m - střední školy

Chlapci:

1. Gymnázium Turnov (Hanuš, Erben, Menšík, Vavřich)

2. Podještědské gymnázium Liberec (Mošna, Javůrek, Šifta, Hájek)

3. Gymnázium Jeronýmova Liberec (Brzula, Jeništa, Henych, Král)

4. Gymnázium dr. Randy Jablonec (Prchal, Mottl, Jelínek, Žitný)

5. Gymnasium Seifhennersdorf (Wegner, Renger, Zimmermann, Leipert)

6. SŠ tvorby a designu nábytku Liberec (Fidler, Mikule, Fryml, Förster)

7. SOAPA Jablonec (Kašpar, Naiman, Dechťar, Košek)

 

Dívky:

1. Gymnázium dr. Randy jablonec (Blažková, Svobodová, Zelenková, Hájková)

2. Gymnázium Turnov (Bajerová, Procházková, Cypriánová, Kvapilová)

3. Gymnázium Jeronýmova Liberec (Svědíková, Klesalová, Šlamisorová, Pěnkavová)

4. Podještědské gymnázium Liberec (Jiravská, Kavanová, Škudrnová, Vybíralová)

5. SŠ tvorby a designu nábytku Liberec (Marešová, Morávková, Hanušová, Pňačková)

6. Gymnasium Seifhennersdorf (Contrairas, Klein, Köppe, Mikkelsen)

 

Hlavní závod 2x800 m

1. Gymnázium dr. Randy Jablonec (Havlíček, Zelenková)

2. Obchodní akademie a hotelová škola Turnov (Illich, Kovářová)

3. SŠ tvorby a designu nábytku Liberec (Paclt, Hájková)

4. Gymnázium Turnov (Wolf, Sehnalová)

5. Gymnasium Seifhennersdorf (Hahn, Goralski)

6. Gymnázium Jeronýmova Liberec (Sklíba, Coufalová)

7. SOAPA Jablonec (Urban, Elstnerová)

8. Podještědské gymnázium Liberec (Pilnáček, Hušková)

 

Soutěž družstev:

1. Gymnázium Turnov 62 bodů

2. Podještědské gymnázium Liberec 52 bodů

3. Gymnázium dr. Randy Jablonec 51 bodů

4. Gymnasium Seifhennersdorf 48 bodů

5. Gymnázium Jeronýmova Liberec 30 bodů

 

Více obrázků ze závodů najdete v rozsáhlé fotogalerii .

Zpět

NOVINKY
01.07.2015
PRÁZDNINY
30.06.2015
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
26.06.2015
Bakchanálie