Golfisté PG skvěle reprezentovali
04.05.2007 [Škola]

Tříčlenné golfové družstvo Podještědského gymnázia (Michaela Wünschová - Ok, Irena Kotková - Sx a Tomáš Martinec - Sx) vyrazilo 2. května 2007 do Mstětic u Prahy, aby zde reprezentovalo svou školu na golfovém turnaji pro střední školy, pořádaný PB - Vyšší odbornou školou a Střední školou managementu, s. r. o.
 
Den byl pozitivně ovlivněn pěkným počasím i příjemnou atmosférou, která vládla v Golf & Country clubu Mstětice již od slavnostního zahájení s nástupem škol, proslovy i představením partnerů. Patronkou PB - Středoškolského poháru 2007 byla oblíbená televizní moderátorka a nadšená golfistka Lucie Borhyová, která turnaj zahájila slavnostním odpalem.

Cca v 9:45 odešel na hřiště první „flajt" a během turnaje byl připraven program pro nehrající hosty s autogramiádou Lucie Borhyové.

Vyhlášení výsledků se posunulo asi o jednu hodinu a všichni hráči, i ti nehrající, už nervózně čekali, až z klubovny vyjde Alan Babický, moderátor turnaje, s výsledkovou listinou. Tým Podještědského gymnázia, který byl pracovně nazýván Eagle, se umístil z celkem osmnácti družstev na desátém místě. Vzhledem k hodnocení družstev na rány bez vyrovnání HCP a k veliké účasti dobrých hráčů z celé ČR se jedná o veliký úspěch našeho družstva.

Věříme, že na tento první turnaj svého druhu naváže dlouholetá tradice, které se pravidelně bude naše škola zúčastňovat a poměřovat své síly s ostatními středoškoláky.

Irena Kotková

Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout zde .

Zpět

NOVINKY
01.07.2015
PRÁZDNINY
30.06.2015
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
26.06.2015
Bakchanálie