Volejbalový turnaj v Seifhennersdorfu
21.04.2009 [Petr Nejedlý]

20. dubna 2009 se v německém Seifhennersdorfu konal již 3. ročník binacionálního turnaje ve volejbale, který byl pořádán Cizineckou policií ČR a Spolkovou policií SRN a odehrál se ve sportovní hale naší partnerské školy ,,Oberland - Gymnasium". Turnaje se účastnilo celkem 9 smíšených družstev, 5 německých a 4 česká (z Liberce a Rumburku). Naši školu odjela reprezentovat dvě družstva. První tvořil výběr ze studentů sexty s kapitánkou Nikolou Syrovátkovou. Toto družstvo se nakonec umístilo jako šesté, když těsně prohrálo i druhý vzájemný zápas o páté místo (první se odehrál ve skupině) s naším dalším výběrem. Druhé družstvo, a to studenky a studenti septimy, kteří si zvolili za kapitánku naši volejbalovou naději Terezu Stašákovou, skončilo páté.

Sestavy družstev

1. družstvo: Tereza Stašáková (Kr), Jan Menšík, Jan Lukeš, Petr Kolitz, Vojtěch Tichý, Kateřina Kárníková, Barbora Havrdová (všichni Sp)

2. družstvo: Nikola Syrovátková, Nicolle Chrastecká, Tereza Machovičová, Markéta Sypecká, Angela Paroubková, Markéta Jansová, Šimon Jelínek, Josef Slabý (všichni Sx)

 

FOTOGALERIE

Zpět

NOVINKY
01.07.2015
PRÁZDNINY
30.06.2015
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
26.06.2015
Bakchanálie